Najciekawsze stylizacje włoskie

Podstawą ubioru każdego szykownego Włocha są klasyczne, jednolite koszule. Uszyte z cienkich płócien gwarantują przepuszczalność powietrza oraz komfort użytkowania. Główną rolę odgrywają podwinięte rękawy oraz rozpięte guziki pod szyją, które tylko pozornie wyglądają na niedbałe. To właśnie dzięki takim zabiegom Włosi podkreślają swój szyk z nutą nonszalancji. Panowie doceniają kolory lokalnej przyrody, dlatego wybierają jasne barwy i wybielone błękity. W oficjalnych stylizacjach koszule stają się eleganckim dodatkiem i dopiero wówczas zdobione są krawatami.
Drugim bardzo ważnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach włoskich miast, spotkać można zwłaszcza kremowe, cienkie spodnie, o rozpoznawalnej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni wyjątkowo cenią zwężane nogawki. Podkreślają one sylwetkę, a zarazem są niezwykle wygodne i gwarantują cyrkulację powietrza. To także gorący trend nadchodzącego sezonu! W ostatnich miesiącach panowie coraz odważniej wybierają spodnie do kostek np. w super modną kratkę. Panowie niezwykle często wybierają białe spodnie, które wzbogacają ich stylizacje w lekkość i świeżość. Bez wątpienia włoska moda dowodzi, że szlachetna biel może stworzyć luksusowy look.
W formalnym ubiorze Włochów kluczowe znaczenie mają zestawy z kamizelkami. Panowie często stawiają na kolorowe garnitury, które zestawiają z kamizelkami. Jest to znak firmowy włoskich wizjonerów mody, którzy zachwycają barwnymi, nietuzinkowymi wzorami. To dzięki nim, cechą rozpoznawczą mody włoskiej są odważne połączenia barw
W sezonie letnim obserwujemy szczególne zainteresowanie i wpływy stylu włoskiego w modzie męskiej. Królują wygodne, białe chinosy do kostek ozdobione szykownymi mankietami. Stylizacje, które przywodzą na myśl włoskie wakacje stworzyć można dzięki propozycjom marki Lavard. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy m.in. eleganckie oraz casualowe koszule w odcieniach bieli i błękitu. Naszym klientom z pewnością zaimponują najwyższej jakości, naturalne tkaniny. Mężczyzn ceniących klasyczną elegancję oraz najnowsze trendy zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.